From “Yes” to “I Do” – Крок 6

Крок 6. Вибір концепції, тематики та кольористики свята.

Безумовно кожна подія повинна мати ідею та формат, тільки тоді вона буде цілісною. Вибір концепції залежить в першу чергу від Ваших побажань, а також бюджету, часу проведення та кількості запрошених. Потрібно розуміти, що єдина концепція свята передбачає єдність починаючи весільною сукнею та закінчуючи серветкою на столі. Єдиний стиль повинен читатися у декорі, флористиці, запрошеннях, одязі та аксесуарах, весільному торті та навіть подарунках для гостей. Така гармонія у кожній деталі змусить усіх Ваших гостей затримати подих…

Якщо Вам складно уявити чи наважитись на щось – саме час звернутися до організаторів свята – тобто до нас:) Нам достатньо почути три слова, про те, яким Ви бачите своє весілля, і тоді ми зможемо запропонувати варіанти святкувань, які підійдуть Вам найкраще. Від цих трьох слів залежатиме абсолютно все.

Приватна територія, тераса в горах, фуршет, вечірка чи вишуканий бал. піони чи гортензії, вечірня церемонія чи фаєр шоу, ді джей чи кавер бенд, а може обидва варіанти? Ми допоможемо втілити будь-яку Вашу ідею в життя.